Kreativní sady Pilot

Tyto kreativní sady Vám pomohou podpořit Vaši představivost a kreativitu. Vybrat si můžete z devíti různých typů, se kterými můžete přenést všechny Vaše nápady na různé materiály. DIY sady jsou určeny pro vlastnoruční výrobu a pokud to vyzkoušíte společně s dětmi, užijete si dohromady spoustu zábavy. 

Vytvořte si s námi osobitý batoh do školy nebo do města, tašku přes rameno na nákup nebo povlak na polštář pro lepší sny.

Vybarvěte si povlak na polštář

Tato kreativní sada obsahuje tři akrylové dekorační popisovače v černé, pastelové žluté a pastelové zelené barvě. Dále uvnitř najdete povlak na polštář, který si můžete vybarvit tak, jak se Vám bude líbit, aby se Vám designově hodil do ložnice nebo třeba do obývacího pokoje.

Ozdobte si látková tašku přes rameno

V této kreativní sadě najdete tři akrylové popisovače (žlutý, fialový a světle modrý) a také látkovou tašku, kterou si můžete vybarvit tak, aby hrdě zdobila Vaše rameno. Tato plátěná taška se hodí jak na každodenní nošení, ale i jako šikovná rezerva, kterou můžete nosit vždy s sebou a žádný nečekaný nákup Vás už nezaskočí.

Zkrášlete si Váš batoh

Uvnitř této sady najdete akrylové fixy, v černé, oranžové a světle modré barvě a také street art šablony. Díky těmto šablonám si vytvoříte unikátní batoh, se kterým můžete dělat parádu ve městě nebo před kolegy v práci.

                               

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz