Ekologická řada EcoLine

Recyklace, ekologie, udržitelnost 

Toto jsou v dnešní době nezbytné hodnoty. Produktová řada EcoLine od značky EDDING je oficiálně certifikovaná jako klimaticky neutrální díky zamezování vzniku nových plastů použitím recyklovatelných nebo obnovitelných materiálů a také díky energeticky účinnému výrobnímu procesu. Při výrobě popisovačů řady EcoLine jsou z 90 % využívány recyklované plasty především z vytříděného odpadu a také plastových zbytků z výroby. Víčko a tělo zvýrazňovače EcoLine je vyrobeno z více než 90 % z obnovitelného zdroje, jakým je cukrová třtina a vlákna tamponu jsou také z recyklovaného materiálu.

Značka EDDING si je vědoma povinnosti plynoucí z výroby svých produktů. V dnešní době je totiž třeba chovat se zodpovědně a tato značka od 90. let zavádí vlastní standardy výroby pro ochranu přírody. Lidé v EDDING i my víme, že svět nelze změnit přes noc, přesto ale pevně věříme, že udržitelné chování mohou všichni aktivně podporovat i v rámci každodenních činností.  

Vyberte si svůj popisovač

Permanentní popisovače na téměř všechny povrchy, které jsou permanentní, světlostálé a rychleschnoucí. Samozřejmě je můžete znovu naplnit inkoustem a mají vyměnitelný hrot.

Popisovače na bíle tabule, flipcharty a prezenční papír jsou stíratelné z bílých tabulí zasucha a beze šmouh. Bez víčka vydrží i několik dní, takže se nemusíte bát, že přestanou psát, pokud je správně nezavřete. Přeci jen, až Vám dopíšou, můžete je znovu naplnit inkoustem a vyměnit jim hrot.

Nový život pro nejednu fixu z obnovitelných materiálů

Využijte na naší výdejně MODELOV recyklační box EDDING a vhoďte do tohoto boxu jakýkoliv vypotřebovaný nebo nefunkční fix, popisovač, pero nebo náhradní náplň od libovolného výrobce či značky. Naplněný box odešleme výrobci EDDING, který poté vdechne nový život některé další fixe

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz