Náš příběh

PTÁTE SE NÁS, KDO ZA PROJEKTEM FIX STOJÍ?

Náš zakladatel Vojta, který udává směr a řeší vše, co je potřeba. Jsme malý tým s velkým srdcem, nadšenci, kreativci, kteří společně táhnou za jednu fixu. Milujeme barvy, kreslení, tvoření, a hlavně papír. Jsme fanoušci psacích potřeb, kreslení, malování a všeho v papírové podobě.

Od první chvíle se snažíme o přátelský kontakt se zákazníkem, naším cílem je nabídnout mu něco víc, než jen nákup na internetu. Usilujeme, aby návštěva našich stránek bavila, objednávka splnila očekávání a v první řadě, aby byl zákazník spokojen a rád se k nám vracel.

 


PŘÍBĚH JEDNÉ FIXY

Vše začalo před lety jako malý, studentský obchod, který sloužil hlavně pro kamarády a studenty, kteří v tu dobu vyráběli školní modely a k nim potřebovali spoustu výtvarných a modelářských potřeb. Chtěli jsme jim co nejvíce usnadnit jejich nákup a výběr potřebných pomůcek, aby jako profesionálové našli vše na jednom místě. V tom momentě se zrodil nápad na e-shop www.fixy.cz, náš specializovaný ráj, který potěší každou kreativní duši, umělce, děti nebo ty, kteří s kreslením nebo krasopsaním teprve začínají.

TVOŘÍTE RÁDI? TAK POJĎTE TVOŘIT S NÁMI

Pokud si na papír rádi kreslíte, malujete nebo jen tak píšete, jste u nás správně. Naším cílem je široká nabídka sortimentu, aby si každý našel to své.

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz