Nefixuj se na jednu značku, zkus všechny

Vítejte v našem kreativním ráji, kde nabízíme přes 50 různých značek psacích potřeb. Kromě nákupu zde také najdete inspiraci a potřebné kreativní rady. Náš e-shop funguje už mnoho let, ale letos dostal nový kabát, protože chceme být více barevnější, pestřejší a hlavně Vám usnadnit hledání produktů, v podobě filtrů, díky kterým najdete to, co hledáte.

Objevíte u nás přes 180 000 různých fixů a všechny je máme skladem. Můžeme zaručit, že to není koncový stav, protože pečlivě sledujeme novinky na trhu a zařazujeme je pravidelně do naší nabídky. Naším cílem je, aby si každý u nás vybral to své, ať už školák, student, maminka malého dítěte nebo náročný kreativec, který se nespokojí jen tak s něčím.  

Naše produkty najdete rozdělené podle značek, barev či jejich zaměření. Koupit je můžete v krásných sadách, což je super základ pro Vaše tvoření nebo jako skvělý dárek. Zároveň všechny produkty můžete dokoupit také jednotlivě - jakoukoliv barvu nebo odstín. Je nám jasné, že se oblíbená fixa vypíše dříve než ostatní a díky možnosti kusového nákupu bude Vaše sada stále kompletní. Jak tomu u nás říkáme, prostě nikdy nekončící barevná paleta.


          

Myslíme na každého

V našem sortimentu myslíme jak na malé děti, předškoláky, školáky, studenty, ale samozřejmě také dospělé kreativce nebo profíky. Poradíme všem začátečníkům, ale nabízíme i produkty pro zkušené výtvarníky. Kromě psacích potřeb u nás najdete také bloky, kvalitní papíry, sady pro tvoření, akrylové barvy a mnoho dalšího.

Naše výhody

Snažíme se přicházet se zajímavými akcemi a pro naše zákazníky máme stálé slevové kódy, které Vám přijdou společně s Vaší objednávkou.  

Komunikace a nákup

Pokud si přejete poradit s výběrem nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a předáme naše vlastní zkušenosti. Snažíme se vše dodat rychle, aby byl balíček co nejrychleji u Vás a při větším nákupu za Vás rádi poštovné zaplatíme my. A pokud jste si objednali něco, co Vám nevyhovuje, tak nám můžete nepoužité a nerozbalené zboží vrátit do 14 dnů. Záleží nám totiž na Vaší spokojenosti a rádi Vám vyjdeme ve všem vstříc. Pro jakékoliv dotazy nám klidně napište na ahoj@fixy.cz.

Pro všechny nadšence psaní ze Slovenska, máme vlastní e-shop, tak se mrkněte k nám na www.markery.sk.

 


Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz